2017

2017
by Jakub Wroblewski

Blog Archive

Thursday, August 27, 2015

4 gigs in 3 days

A little tour is coming, I would say!
I will perform 4 very different things in just 3 days.
Nice and very diverse challenge!So:
* 28th of August 21.30
"Rodziny, ktorych nie ma, czyli anonimowi Zydzi Polscy” – spektakl Teatru Zydowskiego
At the Warszawa Singera Festival, Teatr Zydowski, Warsaw
Here Link
"...Reżyser (i współautor scenariusza) W. Klemm umiejętnie ukazuje świat stereotypów, z którymi zmagają się bohaterowie.(…) „Rodziny…” to przedstawienie mądre i ważne, godne polecenia każdemu, kto lubi przez chwilę chociaż spróbować skupić się na niełatwych niekiedy, ale koniecznych pytaniach..."
(Rafał Dajbor, www.warszawa.pl)

* 29th of August 20.00
Dominik Strycharski | Doministry Solo
Electronic/Vocal/Experimental
At the Offca Festival, Ul. Laziebna 9, Warsaw
Here Link
"...Doministry, wielowymiarowy solowy projekt, łączący współczesną muzykę elektroniczną, performance i elektro-ambient. Ten projekt stworzony jest w oparciu o głos i jego elektroniczną transformację. W projekcie tym niezwykle ważną rolę odgrywa również improwizacja, otwarta na
wszelkie możliwe wpływy..."

* 29th/30th August around 01.00
Calodobowa akcja muzyczna - Szukajac solidarnosci
Muzeum Woli, Warsaw
Here Link
"...Dyrygent Sean Palmer, Chór Eksperymentalny Gre Badanie i Muzeum Woli, oddział Muzeum Warszawy po raz drugi inicjują 24-godzinną akcję muzyczną Szukając solidarności. Całodobowy happening jest wyjątkową okazją do świętowania rocznicy podpisania porozumień sierpniowych i nastania krótkiego karnawału „Solidarności”..."

* 30th of August 19.00
The Intuition Orchestra at Gdanskie Noce Jazsowe
Gdansk, Poland
Here Link

"... Zapraszam na koncert The Intuition Orchestry na festiwalu Gdańskie Noce Jazsowe w przepięknym miejscu, czyli w amfiteatrze w Jaśkowej Dolinie. Koncert wiąże się z premierą najnowszej płyty zespołu "Case of Suprise". Warto jeszcze dodac że po nas wystąpi znakomity duet - Adam Pierończyk i legenda kontrabasu - Miroslav Vitous. Bilety tylko po 5 PLN!..."

Peace!